Par mums

 

Mūsu pamatnozare ir nekustamā īpašuma apsaimniekošana un pārvaldīšana. Mēs apsaimniekojam dzīvojamos namus Rēzeknē, Rīgā, Ludzā. Mūsu darbības pamatā ir profesionalitāte un atklātums. Attiecībās ar klientiem ir precīzi un skaidri nodefinēti sadarbības noteikumi. Dzīvojamo namu pārstāvjiem ir iespēja līdzdarboties un kontrolēt ar māju apsaimniekošanu un pārvaldīšanu saistītos procesus un naudas plūsmas.

Mēs piedāvājam profesionālus pilna apjoma grāmatvedības uzskaites pakalpojumus, izmantojot uzņēmuma vadības un analīzes sistēmu “Tildes Jumis”. Grāmatvedība kā ārpakalpojums, mūsu klientiem dod iespēju specializēties savā darbības jomā, nav nepieciešams ieguldīt papildu resursus ar tiešo darbību nesaistītās nozarēs.

Mēs piedāvājam komunālo maksājumu uzskaites programmas, pakārtotas atbilstoši katra mūsu klienta darbības specifikai. Veicam ar komunāliem maksājumiem saistīto datu apstrādi, apmaksu ievadi, rēķinu izrakstīšanu un nosūtīšanu, maksājumu arhīva veidošanu un saglabāšanu mūsu klientu vietā, tādējādi taupot mūsu klientu laiku un naudu.